Kako ih napisati? Seminari, stručni, završni i diplomski radovi

Studentski Zbor Sveučilišta u Zagrebu i Ured za studente organiziraju interaktivno predavanje: Kako ih napisati?Seminari, stručni, znanstveni, završni i diplomski radovi.

Predavanjem će se obuhvatiti: kategorije radova, njihove sličnosti i razlike, hodogram pisanja rada (odabir teme, struktura rada, razrada pojedinih dijelova), najčešće pogreške i programska rješenja.

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih te poslijediplomskih studija.

Iskustva sudionika prošlog predavanja:

„Objašnjenje znanstvenih i stručnih radova jer to većina nas ne zna i struktura rada koja je primjerena za sva područja.“ [S-02]

„Detaljno objašnjena tema, način pisanja radova te struktura.“ [S-06]

„Oslanjanje na stvarne životne situacije. Entuzijazam. Ciljevi znanstvenih radova. Greške na koje moramo paziti pri pisanju radova.“ [S-08]

„Najčešće pogreške pri pisanju znan. radova i struktura rada (objašnjen svaki segment).“ [S-09]

„Sistematičnost, nema nepotrebnih detalja, dobro vođenje predavanja, tj. zanimljivo.“ [S-14]

„Jako lijepa komunikacija i dosta korisnih informacija.“ [S-28]

„Razlike između stručnih i znanstvenih radova.“ [S-29]