Konačni rezultati Natječaja za studentske programe u 2023.

Skupština Studentskog zbora je na sjednici 3. srpnja 2023. donijela Proračun Studentskog zbora za 2023. unutar koga su predviđena i sredstva za studentske programe u 2023.g.

Konačne rezultate natječaja možete pogledati OVDJE.

Sveučilište će započeti s isplatom sredstava na račune sastavnica Sveučilišta nakon što Proračun dobije suglasnost Senata (sjednica je najavljena za 18. srpnja 2023).

Način raspolaganja sredstvima (nakon suglasnosti Senata):

Svi koji su dobili sredstva, primit će potvrdu o odobrenim sredstvima na e-mail koji su naveli u aplikaciji prilikom prijave programa.

S navedenom potvrdom se trebaju javiti u računovodstvo fakulteta koje će ih uputiti o načinu raspolaganja sredstvima i obvezi podnošenja izvještaja nakon realizacije programa (uz pisani izvještaj potrebno je priložiti i plaćene račune).

Napomena: prije suglasnosti Senata nije moguće dobiti potvrdu!