Privremeni rezultati Natječaja za sufinanciranje studentskih programa u 2024.

Povjerenstvo za provedbu Natječaja je na temelju Uputa o provedbi Natječaja donesenih na 5. sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu donijelo Nacrt prijedloga raspodjele financijskih sredstava namijenjenih za sufinanciranje studentskih programa u sklopu Natječaja.

PRIVREMENI REZULTATI

Privremeni rezultati Natječaja (Nacrt prijedloga) mogu se pronaći na poveznici.

PRIGOVORI

Sve prigovore (žalbe) u vezi privremenih rezultata Natječaja mogu se poslati na e-adresu: natjecajprojekti@gmail.com u periodu od 21. 5. 2024. do zaključno 29. 5. 2024.

Komisija za provjeru formalnih uvjeta i reviziju postupka i Povjerenstvo za provedbu Natječaja do 5. 6. 2024. trebaju se očitovati na pristigle prigovore.

KONAČNI REZULTATI

Povjerenstvo za provedbu Natječaja predložit će konačni Nacrt prijedloga Predsjedništvu Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu koji će biti objavljeni nakon usvajanja na sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu.