Rezultati SC-ovog natječaja za financiranje studentskih projekata!

Studentski centar Sveučilišta u Zagrebu 19. studenog 2019. raspisao je Javni poziv za dostavu zahtjeva za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih ili edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije s isključivom namjenom za studente. Rezultati su objavljeni na stranicama Studentskog centra 31. siječnja 2020.

Sredstva za financiranje osigurana su Zakonom o obavljanju studentskih poslova, točnije iz posebnog konta koji se puni s 0,5% neto iznosa naknade izvođaču od svakog sklopljenog studentskog ugovora, a do dana raspisivanja natječaja iznosio je gotovo tri milijuna kuna!

Odluku o dodjeli financijskih sredstava možete pročitati ovdje, popis projekata te iznos ostvarenih financija ovdje, a one koji nisu ostvarili sredstva ovdje

Čestitamo na ostvarenim sredstvima i veselimo se svim dobrim i zanimljivim studentskim aktivnostima!