Za predsjednika Studentskoga zbora izabran Mihovil Mioković s Ekonomskoga fakulteta

Skupština Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu na svojoj je 5. sjednici održanoj u petak 9. listopada 2020., za novoga predsjednika Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu izabrala Mihovila Miokovića s Ekonomskoga fakulteta. Za njegovog zamjenika izabran je Josip Periša s Filozofskoga fakulteta, dosadašnji član Predsjedništva Studentskoga zbora.

Mihovil Mioković prethodno je obnašao funkciju člana Skupštine Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu i zamjenika predstavnika Studentskoga zbora u Senatu Sveučilišta u Zagrebu. Također, bio je i član Upravnoga odbora Europskoga parlamenta mladih Hrvatske koji djeluje u okviru krovne europske organizacije European Youth Parliament.